02.10.2024.

ПРИРЕДБА У ДОМУ ЗА СТАРЕ „МЕЛИОРВИТА“

Ученици одељења 3/5 и 4/5 су се одазвали позиву Дома за старе „Мелиорвита“ да заједно обележимо Међународни дан старих особа. Овај дан се још од 1991. године проглашењем Генералне скупштине УН, у свету обележава 1. октобра.

Ученици су са својим учитељицама спремали пригодан програм разноврсног садржаја у трајању од једног сата. Ученици су рецитовали песме, певали, свирали, играли, глумили. Након програма уследео је велики аплауз подршке и понека суза радосница насмејаних бака и дека, као и чланова њихових породица који су такође били подршка из публике. Школа је добила захвалницу за учешће у програму. Ученици и учитељице су имали и слатко послужење.

Наша школа већ дуги низ година сарађује са Домом „Мелиорвита“кроз различите облике активности и увек се радно одазовемо сваком позиву.

Слике погледајте у нашој галерији или ОВДЕ.