11.10.2024.

НАША СОЊА 4 – НОВИ БРОЈ ШКОЛСКОГ ЧАСОПИСА

Драги наши читаоци,

Свима нам је добро позната мудрост да се на сваком крају налази нови почетак. У нашем школском свету крај једне школске године уједно означава и почетак нове, надамо се још срећније и успешније у односу на претходну.

На сваком новом почетку није лоше осврнути се на оно што је било, загледати се у оно што је прошло и размислити како нам то искуство може помоћи да будемо успешнији у искушењима која су пред нама. Баш зато се и ми сада окрећемо ка ономе што је било и правимо мост са оним што тренутно јесте.

Иза нас су два броја школског часописа „Наша Соњаˮ која су добила другу и трећу награду на републичком такмичењу Друштва за српски језик и књижевност Србије за најбољи школски часопис. То искуство помогло нам је да сагледамо предности и недостатке досадашњег рада и да вам понудимо, надамо се, још бољу верзију школског часописа.

Тако је и у животу. Свако искуство – и оно добро, као и оно лоше – путокази су који нас воде од још једног новог почетка до још једног успешног краја. Уживајте у новом броју школског часописа!

Нови број школског часописа „Наша Соњаˮ можете погледати ОВДЕ.

Уредништво часописа

„Наша Соњаˮ