17.06.2017.

Наставак снимања музичког спота

У суботу 17.06.2017. у просторијама школе настављено је са снимањем уводног дела спота за песму "Одлука". Пре снимања спота, чланови хора су честитали 12. рођендан Димитрију Јованићу, ученику 5-1, коме су отпевали рођенданску песму. Ученици су поново изненадили наставницу Ану, поклонивши јој песму и своје потписе, исписане на хамеру.

По инструкцијама Ане Маглице и сниматеља Марка, ученици су писали поруке подршке Јелени Такић, деветнаестогодишњој девојци оболелој од карцинома, али и свим другим особама које се храбро боре са карциномима и другим ретким болестима. Ученици су написали: "Здрав човек има хиљаду жеља, а болестан само једну ... ", "У овој борби смо заједно"... Хор је снимио и видео поруку Јелени и пожелео јој оздрављење.

У школском дворишту је снимана сцена са срцем од стиропора, које је кружило из руке у руке деце као симбол љубави и подршке. Почетком јула спот ће бити завршен и постављен на школски сајт.

Слике погледајте ОВДЕ