19.06.2017.

Михаилов наступ у Дечјем културном центру

Михаило Лазић, ученик 4-3 је као члан драмске групе Студија глуме и музике "Крокер" 19.06.2017. наступао у позоришној представи "Сумњиво лице" у простору Мале сале Дечјег културног центра. У публици су углавном били родитељи и пријатељи малих глумаца. Михаило је сјајно одиграо улогу Вице, помоћника среског начелника Јеротија. И остала деца су својом глумачким умећем одушевила присутну публику безбројним импровизацијама, што је публика умела да препозна и награди бурним аплаузима. Улазница за представу је била новчана донација. Сав приход од представe био je намeњен Удружењу родитеља деце оболелих од тешких и ретких болести "Добра вила". На крају представе, представница Удружења, у веома емотивном говору, захвалила се присутној публици на новчаној донацији и похвалила је надахнут наступ малих глумаца.

Иначе, драмска група "Крокер" је недавно одржала представу "Сумњиво лице" и за четвртаке наше школе.

Слике погледајте ОВДЕ