12.01.2018.

ТВ емисија о наступу наших ученика у Природњачком музеју

Ученици наше школе су 23.09.2017. учествовали у едукативној позоришној представи „Сачувајмо природу од нас самих-заштитимо дрвеће“ у оквиру манифестације „Музеји Србије десет дана од 10 до 10” . Приредба је одржана на платоу поред Галерије Природњачког музеја на Малом Калемегдану. Програм је приређен у оквиру Дана европске баштине 2017. и имала је за циљ да ширу јавност упозна са заштићеним стаблима и локалитетима на којима се налазе или су се налазила заштићена стабла.

Наступ ученика наше школе забележен је у телевизијској емисији на другом програму РТС-а 12.01.2018. године у оквиру научног програма. Емисију постављамо на школски сајт да би могли да је преузму родитељи наших ученика који су учествовали у представи, као знак захвалности за њихову свесрдну помоћ у припреми деце за наступ у Природњачком музеју.

Видео клип можете погледати ОВДЕ