31.01.2018.

Хуманитарна акција

Поштовани родитељи и пријатељи школе,

Пре неколико дана се школи обратио господин Горан Николић, чија је супруга Данијела Лукић-Николић (1977.) запослена у ОШ „Бранко Радичевић“ у Батајници на радном месту наставника хемије. Данијела се од 2016. године бори са раком (Нон Хочкинов лимфом). Све што је било могуће урађено је у нашој земљи. Сада се налази на лечењу у Немачкој на клиници у Фленсбургу где је очекује трансплантација матичних ћелија. Данијела је примила и завршила са једном тешком терапијом. У току те терапије су настале озбиљне компликације од којих је била животно угрожена. Срећом успела је да превазиђе и да се избори са свим компликацијама јер је млада и јака. Сада јој следи најтежи период лечења, а то је сама трансплатација. За свих ових више од годину дана добијали смо подршку свих хуманих људи, пријатеља и Данијелиних колега и ђака из ОШ Бранко Радичевић, који су сваким даном били уз наставницу хемије Данијелу, бодрили је и храбрили, писали поруке, играли хуманитарни турнир у кошарци и многе друге акције које су предузимали, како би јој помогли. На томе смо неизмерно захвални. Тренутно се суочавамо са још једним великим проблемом, а то је како даље финансирати Данијелино лечење у Немачкој, јер су до сада сви ресурски исцпрљени. Овим писмом желим да вас замолим и апелујем да се школе у свим општинама у Београду уједине и помогну да се новац скупи за Данијелино лечење. Тренутно је потребно 100.000 еур за даље лечење. Све Данијелене колеге у школама, родитељи ђака, уколико су у могућности, својим скромним доприносом могу пуно да помогну на следеће начине:

1. Уплатом на Данијелин динарски рачун код Комерцијалне банке број 205-9001018099593-69

2. Уплатом на рачун код хуманитарне фондације буди хуман на број 160-486155-06

3. Слањем смс поруке број 412 на број 3030 (цена једне поруке је 200,00 динара)

ВАШ МАЛИ ДОПРИНОС КАДА СЕ СВИ УЈЕДИНИМО МОЖЕ ПОМОЋИ ОВОЈ МЛАДОЈ ЖЕНИ ДА ПОБЕДИ БОЛЕСТ И ВРАТИ СЕ СВОЈИМ НАЈМИЛИЈИМА!

ХВАЛА ВАМ НА НАХУМАНОСТИ И НЕСЕБИЧНОЈ ПОМОЋИ!

Данијела, супруг Горан и ћерка Лена