05.03.2018.

Са вршњацима из ОШ „Вељко Рамадановић“

На љубазан позив Горане Текелеровић, наставнице ликовне културе Школе за ученике оштећеног вида, тринаест ученика наше школе, узраста петог, шестог и седмог разреда, 05.03.2018. посетило је ОШ „Вељко Рамадановић“. Наставница Горана је планирала заједничку ликовну радионицу посвећену Дану жена. За наше ученике припремила је израду честитки техником витража, док су ученици школе домаћина, вајали срца од пластелина. У пријатној атмосфери деца обе школе су се међусобно упознавала, певала, ћаскала, помагала једни другима. Велику пажњу наших ученика привукла је Дарја, слепа девојчица из Ердевика, словачке националности, која је причала и певала на словачком језику. Дарја се у име свих присутних ученика захвалила наставници Горани на организацији заједничке ликовне радионице и великом задовољству који им је овај сусрет пружио.

Слике погледајте у галерији

Видео можете преузети ОВДЕ