20.03.2018.

Дизајнирали смо медењаке

У организацији Центра „Дуга“, 20.03.2018., одржана је специјална ликовна радионица, посвећена декорисању медењака поводом предстојећег Ускрса. Тема радионице је изазвала велико интересовање ученика, тако да нам се придружило 20 ученика V-VIII разреда. Радионицу су успешно водиле Маја Миладиновић, пријатељ и волонтер Центра „Дуга“ и Весна Унгуровић, координатор ове организације.

Водитељке су припремиле масу за декорацију са великим избором боја и специјалне алатке, неопходне за прецизно дизајнирање медених колачића, које је умесила и испекла наша драга Весна.

Играјући се бојама, деца су на оригиналан начин декорисала медењаке, који ће се након сушења упаковати у специјалан целофан и повезати машницама. Следеће недеље је планирана још једна заједничка уметничка радионица са ученицима ОШ „Радивој Поповић“, да би се припремио довољан број медењака за продајну изложбу, која ће се одржати у суботу 31.03.2018. на Земунском кеју, у термину 11-13,00 часова.

И ви са нама уживајте у лепоти дизајна ових укусних медених колача.

Слике погледајте у галерији