7.10.2018.

Хуманост на делу

Породица наше ученице Нине Јоксимовић из одељења 4-3, направила је несвакидашњи гест. Њихова ћерка Нина је у име породице, уручила Удружењу параплегичара и квадриплегичара из Зрењанина инвалидска колица и ходалицу, са жељом да их доделе некоме, коме су та помагала најпотребнија.

Породица Јоксимовић је у недељу 7.10.2018 угостила Зорана Мартинова, председника Удружења, који је већ наредног дана, са видним узбуђењем, обавестио школу о овом племенитом гесту родитеља наше ученице.

Зоран Мартинов је у име Удружења, уручио нашој Нини захвалницу за допринос и учешће у акцији "Чеп за хендикеп".

И ми као школа, похваљујемо родитеље Нине Јоксимовић, који личним примером уче своје дете моралности, племенитости, несебичности и емпатији према онима, којима је помоћ друштва најнеопходнија.