8.10.2018.

Наши талентовани ђаци

На конкурс Регионалног центра за таленте Београд 1 – Земун, за менторски рад са талентованим ученицима VII и VIII разреда за области предмета, ове школске године пријавило се седам ученика наше школе. На прелиминарно тестирање општих ителектуалних способности, које је одржано 6. октобра, изашло је шест ученика.

Сви ученици су успешно урадили тест и у наредном периоду ће бити укључени у рад Центра, који ће им обезбедити рад са менторима.

Наталија Јосиповић, ученица VII-2 (хемија) Невен Милојевић, ученик VIII-3 (физика)

Ања Саршон, ученица VII-3 (хемија) Филип Милојевић, ученик VIII-3 (физика)

Искра Кресојевић, ученица VII-1 (енглески језик)

Филип Остојић, ученик VIII-2 (информатика)

Нашим ученицима, с поносом честитамо на постигнутом успеху и желимо им успешан рад у Центру за таленте. Честитамо наставак научног рада и нашим ученицима, који су од прошле школске године укључени у рад Центра за таленте и који су постигли велики успех на такмичењима и завршном тестирању: Бојани Марковић,VIII-3 (физика), Адреји Гојковић, VIII-2 (физика), Војину Прљевићу,VIII-1 (физика) и Ђорђу Баћићу и Марку Бореновићу, VIII-1 (математика).