26.11.2018.

Новогодишњи медењаци

У организацији Центра за добровољни рад и помоћ деци „Дуга“ 26.11.2018. одржана је специјална радионица декорисања медењака. Радионица је изазвала велико интересовање ученика, као млађих, тако и старијих, тако да је овог пута чак 40 ученика имало задовољство да осликава медењаке са новогодишњим облицима: јелкице, украси за јелку, пингвини, Снешко Белићи, Деда Мразићи, рукавице, чарапе и сл. Током два сата у пријатној атмосфери и добром расположењу, деца су осликала око 180 медењака.

Медењаке и фондан у боји су и овог пута припремиле две медицинске сестре: Маја Миладиновић и Весна Унгуровић, координатор Центра „Дуга“.

Идеја да се одржи ова радионица потекла је од самих ученика, након одржане две сличне радионице током марта ове године и продаје Ускршњих медањака на Земунском кеју. Од зарађеног новца учесницима радионице је финансиран једнодневан излет у Бојчинску шуму 2.јуна, заједно са вршњацима из ОШ „Радивој Поповић“.

Слике погледајте угалерији