27.12.2018.

На новогодишњој приредби у ОШ „Радивој Поповић“

Наши ученици већ десету годину учествују у новогодишњој инклузивној приредби „Деца-деци за Нову Годину, да нас сви чују!“ у Школи за децу са сметњама у развоју „Радивој Поповић“.Последњих три године покровитељ организације приредбе је „Центар за волонтерски рад и помоћ деци-Дуга“.

Поред наше школе, у припреми приредбе учествовали су ученици школе домаћина, ОШ „Сава Шумановић“, ОШ „Светозар Милетић“ иОШ „Бранко Радичевић“ из Батајнице.

Приредбу су и ове године веома успешно и искусно водиле: Александра Нађ и Марија Вуковић, ученице 8-2. Популарном песмом „Срећна Нова година“представиле су се Јована Станковић и Сара Календаровић из 6-3. Марија Грбић из 7-2 је заинтригирала пажњу љубитеља лопте својим сјајним кошаркашким бравурама.

Приредба је била веома успешна захваљујући креативности целог тима који је учествовао у организацији и припреми тачака. На крају програма Жељко Покрајац, директор школе, захвалио се свим учесницима програма и поклонио им слаткише.

Слике погледајте у галерији

Програм погледајте ОВДЕ