2.4.2019.

Међународни дан деце са аутизмом

С обзиром да се Међународни дан деце са аутизмом сваке године обележава 2 априла, добили смо позив од наших колега из Школе за децу са сметњама у развоју „Радивој Поповић“, да ученици наше школе учествују у приредби, уприличену тим поводом. У приредби је са својим тачкама рецитовања и певања, учествовало четири ученика другог разреда: Нина Јокић и Дивна Цвијановић из 2/1 и Богдан Стојановски и Олег Пљеваљчић из 2-4. Већ на самом уласку у школско двориште, пажњу им је привукла табла са азбуком знаковног језика, сензорна башта са мноштвом различитих биљака, фонтанице и игралиште у којем су се лепо забавили пре почетка приредбе. По завршетку приредбе, ученици обе школе су на бетону обојили пастелним бојама једно велико заједничко срце. На заједничкој приредби, ученици су својим запаженим наступом, достојно представили нашу школу Овом приликом се још једном захваљујемо нашим учешћу.

Слике можете погледати у ГАЛЕРИЈИ