16.4.2019.

Васкршњи ликовни конкурс

И ове школске године можемо бити поносни на наше ђаке који су на УСКРШЊЕМ ЛИКОВНОМ КОНКУРСУ показали своју креативност, машту, идеје и умешно их пренели на дрвена јаја и папир. На овогодишњем конкурсу, запажени су били радови следећих ученика који су нашој школи донели награде:

1. АНЂЕЛА КЛИПА 5/2 – награда за осликано јаје

2. ЛОЛА БАРБУЛ 2/5 – награда за осликано јаје

3. ДРАГАН ПАВКОВИЋ 5/2 – награда за осликан рад

4. АНДРИЈАНА ПОКРАЈАЦ 5/3 – награда за осликани рад

5. МАКСИМ ВУКОВИЋ 1/4 – награда за осликан рад

Додела награда је била у галерији Канцеларије за младе ГО Земун 15. априла 2019. године, а изложба траје до 17. априла. Међу награђеним и изложеним радовима је била и аранжирана колекција осликаних јаја млађих разреда коју је припремила учитељица Вања, а колекцију за старије разреде је осмислила наставница ликовне културе Јелена Златковић Величковић.

Награђени ученици су добили дипломе и књиге. Честитамо свим награђеним ученицима!

Репортажа на сајту града Београда: http://www.beograd.rs/cir/beoinfo/1759747-izlozba-vaskrsnjih-jaja-u-zemunu_2/

Слике можете погледати у ГАЛЕРИЈИ.