22.4.2019.

Завршене Тијанине ликовне радионице

Дизајнер Тијана Миличевић одржала је своју последњу, десету по реду, ликовну радионицу у овој школској години. У радионици је учествовало 29 ученика првог, другог и трећег разреда. Тема радинице је била космос, јер смо желели да испоштујемо жељу нашег Луке Гламочлије, ученика 2-3 да одржи предавање својим вршњацима о космосу. Ученици су имали прилике да сазнају много занимљивости о планетама и њиховим сателитима, да постављају питања нашем „предавачу“ или и да сами изнесу неке занимљивости које су чули о теми радионице. Док су разговарали о свемиру, Тијана је ученицима предложила да цртају ванземаљце, што се идеално уклопило са темом. На крају предавања, Лука је испитао и оценио учеснике радионице о ономе шта су научили на предавању. Углавном смо сви добили петице, јер нам је наш „наставник“ овог пута прогледао кроз прсте. Изложба радова ученика биће постављена након завршетка ускршњег распуста.

Фотографије можете погледати у ГАЛЕРИЈИ.