25.4.2019.

Васкршњи ликовни конкурс - градско такмичење

У четвртак, 25. априла 2019. године у УВЦ ,,Шумице" је отворена ГРАДСКА ИЗЛОЖБА ликовних радова и осликаних јаја који су освојили награде, у организацији Пријатеља деце Београда. Покровитељ програма је Градска управа града Београда, Секретаријат за спорт и омладину. Општинска изложба је одржана 15. априла у Канцеларији за младе градске општине Земун, а најбољи радови у одабиру жирија представљали су нашу општину на градском такмичењу. Ученица ЛОЛА БАРБУЛ 2/5 је и ове године примила је награду за најбоље осликано јаје. Сви награђени ученици су добили пригодне награде. Као и претходних година, и на овогодишњем такмичењу је учествовало више стотина деце из предшколских установа, основних и средњих школа.

ЧЕСТИТАМО ЛОЛИ И ЖЕЛИМО ЈОЈ ДА ТАКО НАСТАВИ!