20.5.2019.

У свету спорта

Деца у раном школском узрасту истражују којим би се спортом најрадије бавила. Није увек лако ускладити школске обавезе, слободно време родитеља и одлазак на тренинге. Када дете у одабраном спорту постигне и одређени успех, то нам донесе посебну радост.

Ученице наше школе Николина Обрстар I4 и Ивона Бежановић II2 су чланице Гимнастичког клуба Ин још од 2017 године. Временом је ритмичка гимнастика постала њихова љубав, а медаље су кренуле да се нижу. У групном такмичењу у Новом Саду су у јуну 2018 године освојиле златне медаље. Пред крај исте године су се у Футогу такође“окитиле“златом, а у априлу ове године су у Нишу са својом групом заузеле друго место. Нађе се и још по која медаља на домаћем терену. Ове две девојчице су пре свега драге и лепо васпитане, вредни и одлични ђаци, а и омиљене у друштву вршњака. Желимо вам пуно успеха у даљим такмичењима!