21.5.2019.

"Сајбер Опанак"

Ученици V2 и V3 разреда су у току школске године учествовали у пројектној настави из српског језика,под називом "Сајбер Опанак" који је био у вези са народном епиком,коју су у оквиру редовне наставе проучавали на часу. Пројекат је најављен педагошкој служби уз годишњи план рада,наставнице Славице Бабић. Завршна презентација пројекта је одржана у Битеф театру,где су ученици ових петих разреда учествовали у интерактивној представи "Женидба Душанова" као сватови и један ученик као брат главног јунака. У представи су изнели своје мишљење о уговореном браку из позиције савременог друштва у којем живе. Направљена је и изложба ученичких радова,који су цртали стрип набистоимену тему Женидба Душанова.