30.5.2019.

Представљање занимања

30.05.2019. године, ученицима одељења II/3, Миланов тата, Марко Мрђен, представио је своје занимање. Некадашњи кошаркаш репрезентације Југославије, касније тренер, на занимљив начин је причао о својим почецима и о томе како није желео да се бави спортом који га је касније одвео на све континенте и захваљујући коме је стекао многобројне пријатеље. Био је ученик наше школе и носи лепе успомене, посебно на учитеља Станоја.

Упутио је децу на читање књига, саветовао их је да поштују друге, да буду храбри, да не одустају, да следе своје снове...

За успомену на лепо дружење, деца су на поклон добила обележиваче за књиге и часопис Удружења кошаркашких тренера Србије, у коме је Миланов тата секретар.

Захваљујемо господину Мрђену и надамо се да ће се наше дружење наставити и следеће школске године.