9.10.2019.

Четвртаци посетили прваке

У оквиру активности пројекта Моја школа- школа без насиља ученици 4/4 посетили су сва одељења првог разреда. Уз рецитацију коју су написали са својом учитељицом поклонили су сваком одељењу првог разреда украс за учионицу са порукама. Поруке које су написане су жеље шта нова генерација првака треба да оствари.Четвртаци су првацима пожелели да храбро закораче у школски свет и да буду истраживачи и пријатељи. Новим другарима, који ће у школи и својим учионицама бити поштовани и вољени, пожелели су да буду пажљиви, вредни, одговорни, креативни, упорни, маштовити, марљиви, срећни, стрпљиви, храбри, љубазни, уредни, искрени и оно најважније - да буду ТИМ !

Стопама својих другара четвртака кренуће неки нови ђаци.Тако су ученици 4/4 предали ту „штафету“ да прваци буду најбољи на свету.

Слике погледајте у ГАЛЕРИЈИ