5.12.2019.

Декорисали смо новогодишње медењаке

Друга инклузивна радионица-дружионица ученика три школе, организована је 5. децембра, поново у нашој школи. Тема дружионице је била заједничко осликавање новогодишњих медењака, које је за ову прилику припремила Весна Унгуровић, координатор пројекта „Дружимо се и учимо.“

У дружионици је учествовало 24 ученика, три ученице ОШ „Сава Јовановић Сирогојно“, пет ученика ОШ „Радивој Поповић“ и 16 наших ученика, узраста од трећег до осмог разреда.

Ученике који су гостовали у нашој школи допратили су њихови наставници - дефектолози, Наташа Петриновић, Данијела Мердовић и др Стеван Несторов. Веште дечје руке су за сат и по времена осликале велики број медењака у облику:јелкица, Деда Мразових чарапа, капа, чизмица, пакетића, Снешка Белића ...

Продаја медењака планирана је 21. и 28. децембра на Кеју и у Господској улици. Сав приход од продатих медењака иде на организацију заједничког излета на пролеће следеће године.

Слике погледајете у галерији