13.12.2019.

Украсили смо заједничку јелку

У школи је увек весело када се кити заједничка јелка. Част да је ките, ове године су имали заслужни ученици четвртог разреда, који имају титулу „нај-фаце“ свог одељења. Домар, чика Жика, поставио нам је јелку у холу школе, да би деца са радошћу, постављала украсе. Трудили смо се да јелку окитимо украсима које су правиле вредне дечје руке. Баш је било забавно! Оно што је најлепше је да децадоносе своје украсе које праве на часовима ликовне културе, тако да нам је јелка из дана у дан све лепша.

Поред јелке смо поставили предиван камин, који нам је поклонила породица Трач, након прошлогодишњег маскенбала. Поставку је улепшао и Деда Мраз, који је дошао из учионице 4-4, тако да се сада поред ње, наши ђаци радо фотографишу.