29.1.2020.

Новогодишњи маскенбал

Традиционални школски Новогодишњи маскенбал за ученике од првог до четвртог разреда, одржан је 27.12.2019. у холу школе. Велики одзив ученика и невероватне идеје за маске бацили су на слатке муке жири у саставу Гордане Качавенде (библиотекар школе), Сандре Ђуровић (психолог) и Вање Јаблан (наставник енеглеског језика) приликом избора. Прво су изабране најбоље маске из сваког одељења, а онда међу њима изабрана су прва три места на нивоу школе. Треће место по избору жирија је Невена Трач, ученица 2/1. Друго место освојиле су Хана Држаић и Варја Ђорђевић ученице 3/3. Прво место а уједно и победник је Катарина Бореновић са маском Грдане. Мора се истаћи да је било мноштво маски које су могле понети епитет најбоље. Идеје које су родитељи са својом децом претворили у мала уметничка дела заслужују да се похвале и барем награде речима захвалности што су тај дан школу претворили у јединствено бајковито место креативности и лепоте.