02.4.2020.

УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ ШКОЛЕ

Поштовани родитељи будућих ђака првака,

Министарство просвете је омогућило родитељима будућих првака да на порталу Е-управа Искажу интересовање за упис у основну школу. На том порталу можете унети тражене податке и навести за коју школу сте заинтересовани. Са друге стране секретар школе, као овлашћено лице има приступ тим подацима. У овом моменту не знамо када ће бити могуће заказивање тестирања предшколаца, јер школа не ради, али се надамо да ово стање неће дуго трајати.

Родитељи који су предали молбе за упис у школу током јануара месеца могу да изврше пријаву на портал Е-управе, а ако то не ураде податке ће унети секретар школе.

Молимо вас за стрпљење и разумевање јер у оваквим околностима нисмо радили.

Знате да предност имају деца са територије која припада школи.

Оног момента када школа почне да ради можете очекивати наш позив. Са надом да се неће пријавити више деце него што ми можемо да прихватимо желимо вам добро здравље и сваку срећу.

Срдачно,

Јасмина Филиповић, директор школе