04.12.2020.

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА НАСТАВУ НА ДАЉИНУ

Поштовани ученици и родитељи, због великог броја питања, и различитих информација које круже средствима информисања, важно је следеће:

• Школа је као платформу за рад на даљину изабрала Google учионицу. Молимо ученике који нису успели да се улогују да се обрате школи за помоћ.

• Платформи се лако приступа путем мобилних телефона, таблета или лап топ рачунара. Мобилни телефон је сасвим довољан за рад.

• Важно је да ученици прате упутства наставника у Google учионици и да редовно раде домаће задатке.

• Писмене и контролне задатке у школи раде само ученици млађе смене. За старије ученике је планирано да се све провере раде on line (писане и усмене). Изузетно ће бити могуће поправљање оцена у самој школи (у договору са наставницима).

• Часови се држе у реалном времену према утврђеном распореду и сатници која важи када деца редовно иду у школу у поподневну смену. Први час почиње у 13,30, а последњи се завршава у 18,45.

• Наставници материјале достављају ученицима у време одржавања часа.

• Изузетак су наставници који су на боловању и нису у могућности да одржавају свакодневну, односно по распореду, комуникацију са децом. Они ће сходно свом здравственом стању слати повремено потребан наставни материјал.

• Прво полугодиште се завршава у петак 18.12.2020. године.

• Сва обавештења која сте до сада добијали од својих одељенских старешина и која ћете добијати убудуће су званична обавештења.

Са жељом да будете доброг здравља и да ово полугодиште успешно приведемо крају,

Срдачно, Управа школе