27.10.2021.

ДАН ШКОЛЕ

Драги ученици, поштоване колеге и родитељи,

Већ другу годину наш празник, Дан школе, нисмо у могућности да прославимо на начин како смо навикли. Околности у којима живимо и радимо већ дужи временски период налажу да наш празник обележимо на другачији начин.

Ваше наставнице, Јасмина Раденковић, наставница српског језика и Миљана Игњатовић, наставница музичке културе, су са одабраном групом ученика припремиле приредбу посвећену нашем српском језику.

Посебну захвалност дугујемо нашем родитељу Бојану Маројевићу, који је приредбу снимио и монтирао, тако да сви на нашем сајту можемо да је погледамо.

Свима који су учествовали у реализацији овог школског пројекта захваљујемо на уложеном труду и раду.

Са надом да ћемо следећу школску приредбу и следећи Дан школе дочекати на уобичајени начин, свима честитам наш школски празник и желим добро здравље и личну срећу.

Директорка школе Јасмина Филиповић