03.11.2021.

ТРКА ЗА СРЕЋНИЈЕ ДЕТИЊСТВО

Овог октобра одржана је, у Земунском парку, већ традиционална, хуманитарно-рекреативна манифестација „Трка за срећније детињство“. Циљ је да се кроз добру забаву и развијање такмичарског духа промовишу здрави стилови живота, а малишани подстакну да негују хуманост и праве вредности. Мото овогодишње трке је био „ИМАМО ЦИЉ-ДОЂИ НА СТАРТ“.

У трци је учествовало 320 ученика из свих земунских основних школа. Реализовано је укупно 11 трка по узрасту, посебно девојчице, а посебно дечаци. Последња трка је организована под називом „Трка задовољства“, у којој су учествовали и одрасли.

Сматрамо да су сви учесници заслужили похвалу, али посебно желимо да истакнемо ученице Уну Мудрић 2/5, која је освојила прво место и Машу Марјановић 2/4, за освојено треће место. Оне су поред пехара, медаље и захвалница добиле пакете слаткиша.

Хвала свима који су се одазвали манифестацији, надамо се дружењу и следеће године у још већем броју!