21.12.2021.

БАКАМА И ДЕКАМА С ЉУБАВЉУ

Протеклих дана ђаци млађе смене су били вредни и показали су хуманост, маштовитост и креативност на делу.

Заједно са својим учитељицама спремили су већ традиционално новогодишње изненађење за баке и деке из Дома за старе особе „MeliorVita“ из Земуна.

Учитељице из боравка припремиле су пригодни поклон пакет (слаткиши, ЦД са приредбом, честитке ђака и писмо у име запослених). Како нажалост ни ове године нема дружења и посета, све лепе жеље и поруке подршке пренели смо на папир, а уместо приредбе уживо послали смо снимак приредбе „Знање је моћ“ организоване поводом Дана школе (Јасмина Раденковић, наставница српског језика и Миљана Игњатовић, наставница музичке културе).

Наши ђаци су још једном показали разумевање у овим тешким тренуцима и написали су најискреније жеље, емотивне поруке и спремили су предивне новогодишње честитке.

Хвала учитељици Бојани из 2/4 и њеним ђацима, као и педагогу школе Јелени, што су се побринули да овогодишњи поклон пакет стигне до Дома.Пакет је преузела Ана, социјална радница дома, која се захвалила у име свих корисника.

Галерију слика можете погледати на нашој страници ГАЛЕРИЈА или ОВДЕ.

Погледајте видео који је припремила учитељица Бојана.