21.11.2022.

НЕДЕЉА ЉУБАЗНОСТИ И ТОЛЕРАНЦИЈЕ

Протекле недеље смо у школи обележили Недељу љубазности и толеранције (Дан љубазности је 13. новембра, а Дан толеранције 16. новембра). Цела недеља је прошла у активностима којима је циљ био да се ученици на занимљив и креативан начин подсете зашто је важно да постоје разумевање, стрпљење, поштовање и љубазност у свакој прилици, а не само у школи.

Разговарали смо и о томе како различитости међу нама нису препрека већ подстицај да још учимо и пружамо подршку једни другима.

Ученици су се током ових активности боље упознали, причали, писали поруке, цртали, сликали, делили загрљаје, рецитовали, певали...

Заиста, није тешко бити фин, а ниједан чин љубазности никад није узалудан, без обзира на то колико мали био!