28.12.2022.

ПРИРЕДБА У СТАРАЧКОМ ДОМУ

И ове школске године ученици првог и другог разреда су традиционално правили новогодишње честитке за кориснике Дома за стара лица „Мелиорвита“ уз подршку и кординацију својих учитељица из боравка. Ученици одељења 4/4 и група ученика из одељења 4/1 су обрадовали баке и деке из Дома на приредби која је организована 26.12. за кориснике старачког дома. Ученици су реализовали приредбу уз подршку своје учитељице Сандре Дрндаревић и педагога школе. Приредба је обухтала извођење рецитација, читање састава, певање песама уз свирање металофона. Такође, баке и деке су припремили лепу добродошлицу за најмлађе госте, па је приредба завршена у заједничкој песми. Педагог Јелена се договорила са социјалном радницом Љиљаном Поповић да наставе сарадњу и поново организују приредбу неким наредним поводом.