09.05.2023.

ТАКМИЧЕЊЕ ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ

У организацији АМК „Јединство“, Актива наставника ТО и АМСС-а је 22.04.2023. године одржана 54. општинска смотра „Шта знаш о саобраћају“. Домаћин смотре је била ОШ „Станко Марић“ из Угриноваца. Учествовало је 13 школа.

У „А“ категорији учествовали су најмлађи ученици четири школе, међу којима и наша екипа. Они су решавали само тестове из познавања правила саобраћаја. Сви ученици „А“ категорије који су представљали нашу школу остварили су максималан број бодова.

Ученици „Б“ и „Ц“ категорије, њих 83, прикупљали су бодове кроз решавање тестa из познавања саобраћајних прописа, вожњу бицикла на полигону спретности и полигону практичног понашања у саобраћају.

Сви учесници су добили мајце са логом такмичења, најуспешнији учесници су добили дипломе и пригодне поклоне, а најуспешнијим школама су додељени пехари.

Цео текст као и фотографије погледајте ОВДЕ.