Распоред пријема родитеља

Млађи разреди

 

Наставник

 одељење

Дан/час

Време пријема

1.

Ана Новковић

I-1

Прва среда у месецу

16,00-18,00

2.

Весна Вукмновић

I-2

Први уторак у месецу

14,00-16,30

3.

Милена Поткоњак

I-3

Први четвртак у месецу

14,00-17,00

4.

Сандра Дрндаревић

I-4

Први четвртак у месецу

15,00-17,00

5.

Катарина Чеперковић-Ђилас

II-1

Сваког

другог четвртка  после подне

15,00 –17,00

6.

Бранка Граховац

II-2

Понедељак

сваке друге недеље са старијом сменом

16,00 - 8,00

7.

Светлана Алексић

II-3

Сваког

другог четвртка  после подне

15,00 –17,00

8.

Гордана Љумовић

II-4

Последња

среда у месецу после подне

17,00-19,00

9.

Слађана Зрнић

III-1

Сваки други четвртак, када је млађа

смена после подне

17,35

-18,20

 

10.

Данијела Крговић

III-2

Сваки

други четвртак  после подне

16,50 – 17,35

11.

Весна Унгуровић

III-3

Први четвртак  у месецу у поподневној смени

17,40

-18,40

 

12.

Маријана Туфегџић

III-4

Четвртак пре подне

10,50 -11,35

16,50 -17,35

Среда после подне

13.

Светлана Ристић

III-5

Среда после подне

17,40 -18,25

14.

Миливоје Ђилас

IV-1

Сваки

други четвртак, када је млађа смена после подне

18,00 – 19,00

15.

Мира Пауновић

IV-2

Први четвртак  у месецу у послеподневној смени     

18,00-19,15

 

16.

Ливија Малеш

IV-3

Прва

среда у месецу у поподневној смени 

18,30 -19,15

17.

Бојана Билић

IV-4

Прва

среда у месецу у поподневној смени 

18,30 -19,15

Старији разреди

 

Наставник

Одељ.

стар.

Предмет

Дан

Час

Време пријема

Пре                  По

подне               поподне

1.

Катарина Пешић

VI-2

Физичко

васпитање

среда

3.

09,50-10,35

15,20-16,05

2.

Срећко Терић

VIII-1

Физичко

васпитање

понедељак

3.

09,50-10,35

15,20-16,05

3.

Стошић Јасминка

V-2

ТИО

уторак

3.

09,50-10,35

15,20-16,05

4.

Светлана Вучетић

VIII-3

ТИО

уторак

3.

09,50-10,35

15,20-16,05

5.

Драгана Сајферт

 

Информатика

понедељак

2.

8,50- 09,35

14,20-15,05

6.

Снежана Устић

V-3

Историја

четвртак

3.

09,50-10,35

15,20-16,05

7.

Биљана Колачек

VI-1

Географија

уторак

4.

10,50-11,35

16,20-17,05

8.

Драгица Радовић

VII-2

Биологија

среда

2.

8,50- 09,35

14,20-15,05

9.

Катарина Радовић

 

Биологија

петак

4.

10,50-11,35

16,20-17,05

10.

Верица Гојковић

 

Руски језик

четвртак

5.

11,40-12,25

17,10-17,55

11.

Марина Граовац

VIII-2

Немачки језик

петак

3.

09,50-10,35

15,20-16,05

12.

Јелена Брајовић

 

Немачки језик

понедељак

3.

09,50-10,35

15,20-16,05

13.

Горанка  Вујасиновић

 

Енглески језик

среда

3.

09,50-10,35

15,20-16,05

14.

Сања Бојовић

VII-1

Енглески језик

четвртак

4.

10,50-11,35

16,20-17,05

15.

Вања Јаблан

 

Енглески језик

среда пре подне у старијој см.

4.

10,50-11,35

 

 

 

 

 

 

петак поподне у старијој см.

3.

 

15,20-16,05

16.

Јасмина Раденковић

VII-3

Српски језик

четвртак

2.

08,50-9,35

14,20-15,05

17.

Соња Брецл

 

Српски језик

понедељак

4.

10,50-11,35

16,20-17,05

18.

Славица Бабић

 

Српски језик

понедељак

4.

10,50-11,35

16,20-17,05

19.

Катарина Максимовић

 

Математика

петак

4.

10,50-11,35

16,20-17,05

20.

Данијела  Вукосављевић

 

Математика

петак

3.

09,50-10,35

15,20-16,05

 

21.

Милош Арсић

 

Математика

уторак

петак

5.

2.

11,40-12,25

8,50- 09,35

17,10-17,55

14,20-15,05

22.

Мира Чикош

 

Хемија

четвртак

4.

10,50-11,35

16,20-17,05

23.

Мирјана Кисјелица

V-1

Физика

среда

4.

10,50-11,35

16,20-17,05

24.

Јелена З.Величковић

 

Ликовна култура

четвртак

5.

11,40-12.25

17,10-17,55

25.

Миљана Игњатовић

VI-3

Музичка култура

четвртак

4.

10,50-11,35

16,20-17,05

26.

Невенка Филиповић

 

Верска настава

понедељак

пре подне

6.

12,30-13,15

-

27.

Илић Милан

 

Верска настава

уторак

5.

11,40-12,25

13,30-14,15

Поделите ову стану:
 

ОШ „Соња Маринковић“ - Израда:Кио д.о.о.