Резултати такмичења

Резултати такмичења школска 2016.-17.

Предмет

Општинско

Градско

Републичко

Српски језик

Ања Саршон 5/3, III место

Анђела Савић 7/1,

Јана Гојковић 8/3, III место

Ања Саршон 5/3, II место

Анђела Савић 7/1, II место

Јана Гојковић 8/3, II место

Анђела Савић 7/1, I место

 

Књижевна олимпијада

Јована Томић 7/1, III место

Анђела Миљевић 7/1, III место

 

 

Смотра рецитатора

Михајло Лазић 4/3, II место

 

 

Математика

Филип Ћирић 3/2, I место

Јана Марковић 3/1, III место

Андрија Прљевић 3/1, III место

Ивана Марсенић 4/2, II место

Милош Војновић 4/1, III место

Михаило Лазић 4/3, III место

Софија Стаменковић 4/1, III место

Алекса Сарић 4/2, III место

Зрна Ћирић 5/1, I место

Наталија Јосиповић 5/2, III место

Бојана Марковић 6/3, III место

Анђела Савић 7/1, II место

Филип Маројевић 7/1, III место

Наталија Јосиповић 5/2, похвала

 

 

Историја

Наташа Соломун 5/2, II место

Дивна Теслић 5/1, II место

Дуња Суботић 5/1, III место

Никола Аргировић 5/2, III место

Невен Милојевић 6/3, III место

Антоније Пљакић 6/3, III место

Андреа Гојковић 6/2, III место

Василије Раковић 8/3, I место

Анастасија Шимпрага 8/3, II место

Јана Гојковић 8/3, II место

Сара Вучковић 8/3, II место

Дуња Суботић 5/1, II место

Невен Милојевић 6/3, III место

 

Географија

Огњен Ашћерић 7/2, II место

Мирко Крунић 7/1, III место

Богдан Брујић 8/1, II место

Стеван Мрђен 8/1, II место

Аммар Хоџић 8/1, III место

Лука Милеуснић 8/1, III место

Огњен Ашћерић 7/2, III место

 

 

Руски језик

Учешће 1 ученика

 

 

Немачки језик

Није било учесника

 

 

Енглески језик

Јана Гојковић 8/3,

Смиљана Шакота 8/3,

Јана Гојковић 8/3, III место

 

Јана Гојковић 8/3, учешће

Биологија

Милена Николић 5/2, I место

Софија Павловић 5/2, II место

Дивна Теслић 5/1, II место

Никола Аргировић 5/2, II место

Анастасија Илић 6/1, I место

Марина Дијаматовић 6/3, II место

Ђорђе Ракић 6/3, II место

Марко Родић 6/3, II место

Марија Анђелковић 6/1, III место

Милена Николић 5/2, I место

Анастасија Илић 6/1, I место

 

 

Хемија

Ивана Јаћимовић 7/2, III место

Ивана Јаћимовић 7/2, III место

 

Техничко образовање

Ауто моделарство:

Лука Крковић 8/3, II место

Лазар Ранковић 6/3, III место

Лука Крковић 8/3, III место

 

Лука Крковић 8/3, учешће

Физика

Војин Прљевић 6/3, I место

Невен Милојевић 6/3, I место

Бојана Марковић 6/3, I место

Антоније Пљакић 6/3, III место

Филип Милојевић 6/3, III место

Филип Пантић 7/2, I место

Василије Раковић 8/3, I место

Богдан Брујић 8/1, II место

Војин Прљевић 6/3, похвала

Бојана Марковић 6/3, II место

Филип Милојевић 6/3, III место

Филип Пантић 7/2, III место

Василије Раковић 8/3, III место

Богдан Брујић 8/1, III место

Бојана Марковић 6/3, похвала

 

Информатика

Ана Марија Васић 6/1, II место

Анастасија Илић 6/1, II место

Јован Косановић 6/1, I место

Миодраг Савић 5/1, I место

Димитрије Ракас 5/1, I место

Лука Крковић 8/3, III место

 

 

Ликовна култура

Мали Пјер:

Милица Ракас 6/2

Тадија Јосиповић 6/3

Невена Савовић 7/1

Делис:

Александра Ступар 7/3, III место

 

 

Музичка култура

Златна сирена:

Мина Јовановић 5/3, III место

Лазар Ранковић 6/3, прво II место

Катарина Глушица 6/1, прво I мес.

Теодора Обреновић 5/1, II место

Дијана Драгосављевић 5/3, II мес.

Анђела Миљевић 7/1, II место Лана Пантић 7/3, II место

Сара Јовановић 8/3, III место Невена Савовић 7/1, прво II место Софија Андријевић 8/1, прво I мес

Катарина Глушица 6/1, учешће

Софија Андријевић 8/1, I место

 

Физичка култура

Девојчице кошарка V и VI разред,

II место

Дечаци одбојка VII и VIII разред, III место

Дечаци кошарка VII и VIII разред,

II место

Рукомет девојчице V и VI разред, III место

Фудбал дечаци VII и VIII разред, III место

Пливање:

Лука Томић 3/1, 1. Место краул и делфин

Родић Марко 6/3, 3. место

Ранковић Лазар 6/3, 3. Место

Атлетика:

Скок у даљ (у дворани) Лука Томић 3/1, прво место

Лука Томић 3/1, 7. Место на Балканијади у пливању

Шта знаш о саобраћају

Поповић Павле 7/2, I место

Васић Ана Марија 6/1, I место

Ћирковић Лука 2/1, II место

Ковачевић Вук 2/2, II место

Влашки Љубица 2/1, II место

Кљајић Кристина 2/1, II место

Буквић Урош 5/3, II место

Пантић Михајло 5/3, III место

Вишњић Ана 5/3, III место

Миљевић Анђела 7/1, III место

Крунић Мирко 7/1, IV место

Виденов Ива 6/1,V место

Поповић Павле 7/2,

Васић Ана Марија 6/1,

Буквић Урош 5/3,

 

Шах

Ема Ђуричић 1/3,  I место

Селена Михаиловић 1/2, II место

Марко Теслић 1/1, I место

Ема Ђуричић 1/3,  II место

Селена Михаиловић 1/2, VI место

 

 

Читалачка значка

Велики поштовани писар:

Драган Павковић 3/1

Поштовани говорник:

Олга Павловић 1/4

Ленка Жигић 1/2

Владимир Ђуричанин 1/4

Ника Војновић 1/3

Лука Ћирковић 2/1

Милица Петаковић 2/2

Ања Грозданић 2/2

Нина Јоксимовић 2/3

Јана Радосављевић 2/3

Урош Топаловић 4/3

Теодора Стевановић 4/3

Катарина Ивановић 6/2

Поштовани писар:

Олга Павловић 1/4

Кристина Лазаревић 1/3

Катарина Бореновић 1/1

Вук Јовановић 1/1

Милан Родић 1/1

Андреј Танкосић 1/1

Ника Војновић 1/3

Максим Јаношевић 1/3

Ања Грозданић 2/2

Нина Јоксимовић 2/3

Јана Радосављев 2/3

Теодора Стевановић 4/3

Дуња Суботић 5/1

Николина Павковић 5/3

 

 

Мислиша

Василије Радић II/1, похвала

Андрија Прљевић III/1, похвала

Ивана Марсенић IV/2, II награда

Зрна Ћирић V/1, III награда

Марко Бореновић VI/1, похвала

Војин Прљевић VI/1, похвала

Филип Пантић VII/2, похвала

 

 

Поделите ову стану:
 

ОШ „Соња Маринковић“ - Израда:Кио д.о.о.