Запослени

Управа школе и стручни сарадници:

1. ФилиповићЈасмина, директор

2. Брдар Олга, педагог

3. Ђуровић Сандра, психолог

4. Качавенда Гордана, библиотекар

5. Ускоковић Драгана, секретар

6. Стевановић Љиљана, рачуновођа

7. Станковић Бранка, благајник

Наставници разредне наставе:

Ђилас Чеперковић Катарина, I/1

Граховац Бранка, I/2

Алексић Светлана, I/3

Љумовић Гордана, I/4

Зрнић Слађана, II/1

Крговић Данијела, II/2

Унгуровић Весна,II/3

Туфегџић Маријана, II/4

Ристић Светлана, II/5

Ђилас Миливоје, III/1

Пауновић Мира, III/2

Maлеш Ливија, III/3

Билић Бојана,III/4

Аџић Ивона, IV/1

Вукмановић Весна,IV/2

Поткоњак Милена,IV/3

Наставници разредне наставе у продуженом боравку:

Новковић Ана, I/1

Поморишац Жула Весна, I/2

Јеремић Ивана, I/3

Захаријев Вања, II/1

Мраковић Сунчица, II/2

Левнаић Јелена, II/3

Трандафил Бојана, II/4

Чавић Анђелка, II/5

Наставници предметне наставе:

Пешић Катарина, наставник физичког васпитања

Терић Срећко, наставник физичког васпитања

Стошић Јасминка, наставник техничког и информатичког образовања

Вучетић Светлана, наставник техничког и информатичког образовања

Устић Снежана, наставник историје

Колачек Биљана, наставник географије

Радовић Драгица, наставник биологије

Дрмић-Глишић Гордана, наставник биологије

Гојковић Верица, наставник руског језика и грађанског васпитања

Бојовић Сања, наставник енглеског језика

Вујасиновић Горанка, наставник енглеског језика

Јаблан Вања, наставник енглеског језика

Граовац Марина, наставник немачког језика

Брајовић Јелена, наставник немачког језика

Брецл Соња, наставник српског језика

Раденковић Јасмина, наставник српског језика

Бабић Славца, наставник српског језика и грађанског васпитања

Савковић Бранко, наставник математике

Радовановић Санела, наставник математике

Вукосављевић Данијела, наставник математике

Чикош Мира, наставник хемије

Кисјелица Мирјана, наставник физике

Златковић – Величковић Јелена, наставник ликовне културе

Игњатовић Миљана, наставник музичке културе

Сајферт Драгана, наставник информатике и техничког и информатичког образовања

Филиповић Невенка, вероучитељица

Илић Милан, вероучитељ

Помоћно техничко особље:

Макевић Живко, домар

Георгијевић Тања, сервирка

Цвјетић Деса, спремачица

Благојевић Јованка, спремачица

Митић Снежана, спремачица

Фаркаш Гордана, спремачица

Подкрајац Јасминка, спремачица

Божић Младенка, спремачица

Ђурић Јасна, спремачица

Симић Јасмина, спремачица

Лукић Гордана, спремачица

Поделите ову стану:
 

ОШ „Соња Маринковић“ - Израда:Кио д.о.о.