23.10.2020.

ЗА ОЛГУ БРДАР

Наша Олга Брдар, педагог школе је од првог септембра у заслуженој пензији. У овим околностима пандемије корона вируса тешко нам је што нисмо успели да јој приредимо испраћај какав смо желели.

Срећан одлазак у пензију и добро здравље пожелели смо јој само ми запослени, док ученици нису имали ту прилику, и ако смо сигурни да ће им њено присуство у школи и њена топла реч и савети недостајати.

Нашем дружењу у школи се придружила једино Олга Павловић, ученица V/4 и прва Олгина имењакиња после вишедеценијског рада у школи.

Наша Олга је у школи радила са истом посвећеношћу и енергијом до последњег радног дана. Најбољи пример за то је да је за време ванредног стања на сајт школе поставила 54 радио емисије, мислећи на своје ђаке и у тим околностима.

Жеља нам је да нашу Олгу тај оптимизам и енергија не напуштају ни у пензији и да нам у школи буде радо виђен гост.

Жеља нам је да и сви ми запослени сачувамо радни елен који је красио нашу Олгу.

Јасмина Филиповић, директор школе

Презентацију "За Олгу Брдар" можете погледати ОВДЕ.