Разреди

I разред: •I-1 •I-2 •I-3 •I-4

II разред: •II-1 •II-2 •II-3

III разред: •III-1 •III-2 •III-3

IV разред: •IV-1 •IV-2 •IV-3

V разред: •V-1 •V-2 •V-3

VI разред: •VI-1 •VI-2 •VI-3

VII разред: •VII-1 •VII-2 •VII-3

VIII разред: •VIII-1 •VIII-2 •VIII-3


•I-1 СПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА I/1- ОДЕЉЕЊЕ ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА (М - 18 Ж- 13)

1. АЛЕКСИЋ СОФИЈА
2. БАСТА ПЕТРА
3. БАЦЕВ ЛЕНА
4. БОЖИЋ ПАВЛЕ
5. БОЈАНИЋ ВИДАК
6. ВАСИЋ ВУКАШИН
7. ГРУБИЋ СТЕФАН
8. ДЕСПОТОВИЋ ДОРОТЕА
9. ДЕСПОТОВИЋ ЛОРЕАНА
10. ДОМАЗЕТ ПЕТРА
11. ДРНДАРЕВИЋ САША
12. ЂИКИЋ КОНСТАНТИН
13. ЗЕЧЕВИЋ ЛАЗАР
14. ЈОВАНОВИЋ БРАНИСЛАВ
15. ЈОВКОВИЋ БОГДАН
16. КЉАЈИЋ МАРТА
17. ЛЕКИЋ МАКСИМ
18. МАЉКОВИЋ АЛЕКСАНДРА
19. МИРКОВИЋ АНДРИЈА
20. МИРКОВИЋ ЈОВАНА
21. НОВКОВИЋ МАТЕЈА
22. ПЕТАКОВИЋ АЛЕКСА
23. ПЕТРОВИЋ ЉУБИНКО
24. ПЕШИЋ АНАСТАСИЈА
25. ПУРИЋ ДАНИЛО
26. РАДЕНКОВИЋ НОВАК
27. РАДОСАВЉЕВИЋ ДУШАН
28. РЕМОВИЋ СТРАХИЊА
29.СТИЈАК ЗОРИЦА
30. ТРАЧ НЕВЕНА
31. ЦИЦМИЛ ЛЕНА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: КАТАРИНА ЧЕПЕРКОВИЋ ЂИЛАС
УЧИТЕЉ У БОРАВКУ: AНА НОВКОВИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•I-2 СПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА I/2- ОДЕЉЕЊЕ ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКA (М - 17 Ж- 14)

1. АЛИЈА ДУЊА
2. БАБИЋ АЛЕКСАНДАР
3. БОЖИНОВИЋ ФИЛИП
4. БРАДАШЕВИЋ МИЛА
5. ВУКША АЊА
6. ДЕЛЕВИЋ ДАНИЛО
7. КОВАЧЕВИЋ ХЕЛЕНА
8. КОМАЗЕЦ МИА
9. КОЦИЋ ФИЛИП
10.ЛИНТА АЛЕКСА
11. МАНЧИЋ ХРИСТИНА
12. МАРКОВИЋ ВАЊА
13. МАРКОВИЋ ПЕТАР
14. МЕДИЋ АЊА
15. МИЛЕНКОВИЋ МАТЕЈА
16. МИЛИВОЈЕВИЋ ВАЛЕНТИНА
17. МИСИЋ ВУКАШИН
18. МИЧЕТА МАРКО
19. НЕНАДОВ НИКОЛА
20. НОВАКОВИЋ СТРАХИЊА
21. ОРУЧ КРИСТИНА
22. ОСТОЈИЋ ЕЛЕНА
23. ПЕРАЗИЋ НИКОЛИНА
24. ПОПОВИЋ МИЛИЦА
25. РАДОШЕВИЋ ВУК
26. СОЛОМУН УНА
27. СТЕПАНОВИЋ МИХАЈЛО
28. СТЕПАНОВИЋ УРОШ
29. ТОМИЋ АЛЕКСА
30. ЦВЕЈИЋ ПЕТАР
31. ЦВИЈАНОВИЋ ДАНКА

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА: БРАНКА ГРАХОВАЦ
УЧИТЕЉ У БОРАВКУ: ВЕСНА ЖУЛА ПОМОРИШАЦ

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•I-3 СПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА I/3- ОДЕЉЕЊЕ ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА (М - 20 Ж- 12)

1. БОГУНОВИЋ МАТИЈА
2. БОЖИН ЂОРЂЕ
3. БУЦАЛО МАРИЈА
4. ВЕЈИНОВИЋ НИКОЛИНА
5. ВУЈНОВИЋ МИЛИЦА
6. ВУКЧЕВИЋ ВУК
7. ДРАГУТИНОВИЋ МИЈАТ
8. ДРОЊАК ЛЕНА
9. ЂАКОВИЋ ЛАНА
10. ЕЛАЗОВИЋ МАРТА
11. ЖИВКОВИЋ БОРИС
12. ЗЕЛЕНБАБА ДАВИД
13. КОВАЧЕВИЋ ВИДРА
14. МАЈНАРЦТ АНДРЕЈ
15. МАРЈАНОВИЋ ЛЕНА
16. МАТОРКИЋ ЂОРЂЕ
17. МОМЧИЛОВИЋ ДУЊА
18. НИКОЛИЋ ИЛИЈА
19. ОСМАНИ ЕДИН
20. ПЕТРОВИЋ МАША
21. ПЕШИЋ ЛЕОН
22. РАДУЛОВИЋ НИКОЛА
23. РАДУЛОВИЋ ФИЛИП
24. РАШЕТА ПЕТАР
25. СОКИЋ ИЛИЈА
26. СТАНКОВИЋ МИЛИЦА
27. СТАНКОВИЋ ТИЈАНА
28. СТОЈАКОВИЋ УРОШ
29. ТАБАЧКИ ЛАЗАР
30. ЦВЕТКОВИЋ ЈОВАН
31. ШВАБИЋ МАРКО
32. ШЕГРТ СТЕФАН

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА: СВЕТЛАНА АЛЕКСИЋ
УЧИТЕЉ У БОРАВКУ: ИВАНА ЈЕРЕМИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•I-4 СПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА I/4 (М - 10 Ж- 12)

1. АРСЛАНИ ЕЛЕОНОРА
2. БИЛИЋ КАЛИНА
3. БУЉИН ВУК
4. БУЉИН ТАРА
5. ВУКОВИЋ МАКСИМ
6. ГАРДАШЕВИЋ ТАТЈАНА
7. ДРОБЊАК ГОГА
8. ЖИВАНОВИЋ ЕМИЛИЈА
9. ИВАНОВИЋ АНДРЕЈ
10. КОВАЧЕВИЋ НИКОЛИНА
11. КРУНИЋ ЈОВАН
12. ЛОВРЕНЧИЋ АНЂЕЛА
13. МИТРОВИЋ ТОДОР
14. МИЊОВИЋ СТЕФАН
15. МОРЕЛ ВЕЉКО
16. НИКОЛИЋ НИКОЛА
17. ОБРСТАР НИКОЛИНА
18. ПАВЛОВИЋ ВУКАШИН
19. ПЕКЕЧ ЛАНА
20. ПЉАКИЋ СИМОНИДА
21. РАДИЋ ВЛАДИМИР
22. ЦРНОМАРКОВИЋ СОФИЈА
23. ЧОЧАЈ АДНАН

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА: ГОРДАНА ЉУМОВИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•II-1ПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА II/1- ОДЕЉЕЊЕ ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА (М - 12 Ж- 14)

1. АЛИЈА ДИНА
2. АСАНОВИЋ АНА
3. БОРОЈА ВАЊА (Ж)
4. ГЛУМАЦ НИКОЛА
5. ГРАНДИЋ ПАВЛЕ
6. ГРБИЋ АНЂЕЛИЈА
7. ДОДИГ ЛАРА
8. ДУДИЋ ПЕТАР
9. ЂЕКИЋ ДИЈАНА
10. ЈАКИМОВ ПАВЛЕ
11. ЈОВАНОВИЋ ДУШАН
12. ЈОКИЋ НИНА
13. МЕДИЋ ОГЊЕН
14. МРЂЕН ФИЛИП
15. НИНКОВИЋ АЛЕКСА
16. НОВКОВИЋ ТЕОДОРА
17. ОРЛОВИЋ КАТАРИНА
18. РАЈКОВИЋ ДУЊА
19. РАНКОВ ОГЊЕН
20. САВИЋ ИСИДОРА
21. СТАМЕНКОВИЋ АЛЕКСА
22. СТОЛИЋ СЕРГЕЈ
23. ТИШМА МАША
24. ЦВИЈАНОВИЋ ДИВНА
25. ЧЕКО НИКОЛИНА
26. ШКРБИЋ МАРКО

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА: СЛАЂАНА ЗРНИЋ
УЧИТЕЉ У БОРАВКУ: ВАЊА ЗАХАРИЈЕВ

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•II-2 СПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА II/2- ОДЕЉЕЊЕ ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА (М - 11 Ж- 13)

1. АЛЕКСИЋ АНА
2. АШИЋ ОГЊЕН
3. БЕЖАНОВИЋ ИВОНА
4. ВЕЉОВИЋ МИЊА
5. ДИМИТРИЈЕВИЋ РЕЉА
6. ДУКИЋ АНДРЕЈ
7. ЂОРЂЕВИЋ ИВА
8. ЈЕКИЋ МАРКО
9. КУБУРОВИЋ МАРИЈА
10. КУКИЋ КАТАРИНА
11. МАЈДАНАЦ ОГЊЕН
12. МАРЈАНОВ МАРИЈА
13. МАРЈАНОВ СИМОН
14. МИЛОШЕВИЋ ПЕТРА
15. НЕШОВАНОВИЋ МИХАЈЛО
16. НИКОЛИЋ ЛАНА
17. ПАНТЕЛИЋ ДАНИЛО
18. ПЕШИЋ ХЕЛЕНА
19. ПУШОЊА МАТЕА
20. РАКИЋ АНЂЕЛИНА
21. САРИЋ МАША
22. СПАСОЈЕВИЋ ДУЊА
23. СТОЈАНОВСКИ ВЕЉКО
24. ШЕВИЋ ИЛИЈА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: ДАНИЈЕЛА КРГОВИЋ
УЧИТЕЉ У БОРАВКУ: СУНЧИЦА МРАКОВИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•II-3СПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА II/3- ОДЕЉЕЊЕ ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА (М - 13 Ж- 13)

1. БРАЧКО АЛЕКСА
2. ВУКЕЛИЋ АЊА
3. ГЛАМОЧЛИЈА ЛУКА
4. ДИМИТРИЈЕВИЋ ИВАНА
5. ДРОЊАК ПЕТАР
6. ДРЖАИЋ ХАНА
7. ЂОРЂЕВИЋ ВАРЈА
8. ЂОРЂЕВИЋ ТАРА
9. ЖЕРАЂАНИН ЈАНА
10. ЖИВКОВИЋ БОГДАН
11. ЈЕШИЋ ЛУЦИЈА
12. КАЛЕНДАРОВИЋ ЛУКА
13. КОВАЧЕВИЋ МИЛАН
14. КОСТИЋ АЛЕКСА
15. МАНОЈЛОВИЋ ВАЛЕНТИНА
16. МАРКОВИЋ УРОШ
17. МИЛАДИНОВИЋ ИЛИЈА
18. МИЛОВАНОВИЋ ФИЛИП
19. МРЂЕН МИЛАН
20. НАРАНЧИЋ САВА
21. ПАУНОВИЋ НИКОЛИА
22. СПАСИЋ ХРИСТИНА
23. СРДАНОВИЋ ПЕТРА
24. СТАНИЋ ВЕРА
25. ТОПАЛОВИЋ МАША
26. ШИМПРАГА АНДРЕЈ

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА: ВЕСНА УНГУРОВИЋ
УЧИТЕЉ У БОРАВКУ: ЈЕЛЕНА ЛЕВНАИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•II-4 СПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА II/4- ОДЕЉЕЊЕ ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА (М - 13 Ж- 10)

1. АЛЕКСИЋ ВЕЉКО
2. АНОКИЋ НИКОЛА
3. АНТИЋ АНДРЕЈ
4. БИЛА ДУЊА
5. БОГДАНОВИЋ БОГДАН
6. ВАЦИЋ ТОДОР
7. ОГЊАНОВИЋ ЂОРЂЕ
8. КОВАЧЕВИЋ ЛАВ
9. КОСАНОВИЋ СОФИЈА
10.КОСТИЋ МИХАЈЛО
11.МАРИЋ УНА
12.МАТИЋ БРАНИСЛАВ
13.МАЋАШЕВ НАЂА
14.МИРКОВИЋ ИСИДОРА
15.ПАУНОВИЋ АЛЕКСАНДАР
16.ПЕЈКОВИЋ ПАВЛЕ
17.ПЉЕВАЉЧИЋ ОЛЕГ
18.СТАНИМИРОВИЋ ПАВЛА
19.СТОЈАНОВИЋ АЛЕКСА
20.СТАНИВУК СОФИЈА
21.СТАНИШИЋ ТИЈАНА
22.ТЕОДОРОВИЋ ХЕЛЕНА
23.ФИЛИПОВИЋ ВУК

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА: МАРИЈАНА ТУФЕГЏИЋ
УЧИТЕЉ У БОРАВКУ: БОЈАНА ТРАНДАФИЛ

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•II-5 CПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА II/5- ОДЕЉЕЊЕ ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА(М- 13 Ж- 12)

1. АЗИРОВИЋ ТЕОДОРА
2. БАРБУЛ ЛОЛА
3. БИБЕР УРОШ
4. БОЈИЋ ОГЊЕН
5. БОЖИЋ ИВОНА
6. ДУВАНЧИЋ НИКОЛА
7. ДРОБЊАК ВУКАШИН
8. ЂУРЂЕВИЋ ХЕЛЕНА
9. ЗУБОВИЋ КАТАРИНА
10.ЈОВАНОВИЋ АНА
11.ЈУГОВИЋ КАЛИНА
12.КУКУРИЋ ИРМА
13.ЛАЗИЋ СТРАХИЊА
14.ЉУБОЈА ЛУКА
15.МИЛНОВИЋ УРОШ
16.МИХОВИЛОВИЋ НИКОЛА
17.ПАВЛОВИЋ УРОШ
18.ПЕРОВИЋ АЊА
19.ПРОЛУШИЋ ЛЕОН
20.САВИЋ АНДРИЈА
21.СИМИЋ СРНА
22.СКЛЕПИЋ ЛОРЕНА
23.СТАНКОВИЋ ИЛИЈА
24.ТРПЕСКИ САРА
25 ШЕВО ЛУКА

ОДЕЉЕЊСКИ СТАРЕШИНА: СВЕТЛАНА РИСТИЋ
УЧИТЕЉ У БОРАВКУ: АНЂЕЛКА ЧАВИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•III-1 СПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА III/1- ОДЕЉЕЊЕ ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА(М- 16 Ж- 10)

1. АЏИЋ ДАНИЛО
2. БОЈАЏИЕВСКИ ЛЕНКА
3. БОРЕНОВИЋ КАТАРИНА
4. БОРИЧИЋ НЕВЕНА
5. ЖИВАНИЋ ДИНА
6. ЈАКАНОСКИ ПАВЛЕ
7. ЈОВАНОВИЋ ВУК
8. ЛУКИЋ ДАНИЛО
9. МАТИЋ ЛЕНА
10. МАЏАРЕВИЋ ТИЈАНА
11. МРКИЋ УРОШ
12. ПЕТРОВИЋ ВУКАН
13. ПОКИМИЦА СЕРГЕЈ
14. ПОПОВИЋ СТЕФАН
15. РАНИЋ АНДРИЈА
16. РОДИЋ МИЛАН
17. СТАНОЈЕВИЋ АНА
18. СТАНОЈЕВИЋ НЕМАЊА
19. СТЕВАНОВИЋ АНЂЕЛА
20. СТИЈАК ЈОВАН
21. СТОЈАНОВИЋ ДУШАН
22. СТОЈАНОВСКИ МИЊА
23. ТАНКОСИЋ АНДРЕЈ
24. ТЕСЛИЋ МАРКО
25. ЦОКИЋ ИВА
26. ШИМПРАГА МАТИЈА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: МИЛИВОЈЕ ЂИЛАС

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•III-2СПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА III/2 (М- 14 Ж- 11)

1. БИБЕР СЛАВКО
2. БОЉЕВИЋ ТАРА
3. БОРОЈА ВИКТОР
4. ГУГЛЕТА НИКОЛА
5. ЂУРЂЕВИЋ НАЂА
6. ЖИГИЋ ЛЕНКА
7. ИВАНОВИЋ БРАНИСЛАВ
8. ИВАНОВИЋ ВАЊА
9. КОВАЧЕВИЋ АЛЕКСАНДРА
10. КОСТИЋ МАРКО
11. МАЈСТОРОВИЋ ЛАНА
12. МИЉКОВИЋ НЕМАЊА
13. МИРКОВИЋ ВУК
14. МИХАИЛОВИЋ СЕЛЕНА
15. МИХАЈЛОВИЋ ИВА
16. НЕДЕЉКОВИЋ МИА
17. ПАВЛОВИЋ ТЕА
18. ПАНИЋ МИЛИЦА
19. ПАНТИЋ АНДРИЈА
20. ПЕТРОВИЋ УРОШ
21. ПОКРАЈАЦ ЂОРЂЕ
22. ТАТАЛОВИЋ ТАДИЈА
23. ТОШКОВИЋ СТЕФАН
24. ФИЛИПОВИЋ ЛУКА
25. ЦВЕЈИЋ МИОДРАГ

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: МИРА ПАУНОВИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•III-3 ПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА III/3 (М- 13 Ж- 14)

1. АНОКИЋ ДРАГАН
2. ВЕЈИНОВИЋ МАЈА
3. ВРАНЕШ ТИНА
4. ВОЈНОВИЋ НИКА
5. ВУКЕЛИЋ АЛЕКСА
6. ГРГИЋ АНДРЕЈ
7. ДЕЛЕВИЋ МАРКО
8. ДЕРЕТИЋ НИКОЛИНА
9. ДУТИНА ВУКАШИН
10. ЂУРИЧИЋ ЕМА
11. ЂУРИЧИЋ МАША
12. ЖЕРАЈИЋ РЕЉА
13. ИВАНОВИЋ ОГЊЕН
14. ИЛИЈАЗИ ХАНА
15. ЈАНОШЕВИЋ МАКСИМ
16. ЛАЗАРЕВИЋ КРИСТИНА
17. МАТОРКИЋ НАЂА
18. МЕРДОВИЋ ТЕОДОРА
19. МИЛОСАВЉЕВИЋ БОРИС
20. НЕНАДОВ ИВОНА
21. НИКОЛИЋ СЛАВКО
22. НОВАКОВИЋ СТЕФАН
23. ОСТОЈИЋ АНЂЕЛА
24. САКУЛАЦ УРОШ
25. СТОЈАНОВИЋ НИКОЛИНА
26. ТАРБУК НИКОЛА
27. ШОШКИЋ МИНА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: ЛИВИЈА МАЛЕШ

РАСПОРЕД ЧАСОВА



•III-4СПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА III/4 (М- 13 Ж- 12)

1. АЛУГА ВУК
2. БАЈИЋ УРОШ
3. БУЦАЛО ВЛАДИМИР
4. ВРАЊЕВАЦ ОГЊЕН
5. ВУКОБРАТОВИЋ ЂОРЂЕ
6. ВУКША АНЂЕЛА
7. ГАЈИЋ НЕМАЊА
8. ДУЊИЋ ВУК
9. ЂУРИЧАНИН ВЛАДИМИР
10. ЖИВКОВИЋ КЛАРА
11. КАДИЋ АЊА
12. КЛАШНИКОВ МИЛАН
13. КОЦИЋ ПЕТРА
14. МАНГОЛД ДАРКО
15. МАРКОВИЋ АЛЕКСА
16. МИЛИВОЈЕВИЋ НИКОЛИНА
17. МИШИЋ СТРАХИЊА
18. ПАВЛОВИЋ ОЛГА
19. ПЕТРОВИЋ МИЛИЦА
20. ПЕТРОВИЋ СРЕТЕН
21. ПОПОВИЋ МИЛА
22. ПОПОВИЋ НАЂА
23. РАДОШЕВИЋ ЛАРА
24. РАКОВИЋ САРА
25. СТОЈАКОВИЋ ПЕТРА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: БОЈАНА БИЛИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•IV-1СПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА IV/1 (М- 18 Ж- 13)

1. АРСЕНИЋ ЛУКА
2. БОЖИН БОГДАН
3. БОЖИЋ МАРКО
4. БРАШАНАЦ ЛУКА
5. ВЛАШКИ ЉУБИЦА
6. ГЛУШИЦА МИЛИЦА
7. ДРАГОВИЋ АНДРЕА
8. ДРЕНИЋ СОФИЈА
9. ЖИВКОВИЋ ДАВИД
10. ИВАНОВИЋ МАТЕЈА
11. ЈУРИШИЋ АНДРЕЈ
12. КОРАЋ АЊА
13. КРСТИЋ ВАСИЛИЈЕ
14. КЉАЈИЋ КРИСТИНА
15. КЕРПЕЊАР РЕЉА
16. КУКИЋ НЕМАЊА
17. МАРКОВИЋ ЈАНА
18. МАРОЈЕВИЋ ЈАНКО
19. МИЛОШЕВИЋ ЈОВАН
20. МИХАЈЛОВИЋ ОГЊЕН
21. НИКОЛИЋ НАТАША
22. ОРЛОВИЋ АНА
23. ПЕЈЧИЋ ЈАНА
24. РАДИЋ ВАСИЛИЈЕ
25. РАНКОВ ДОРОТЕЈА
26. РАДОСАВЉЕВИЋ ПЕТРА
27. СТАРЧЕВИЋ МИЛОШ
28. СТОЈАНОВИЋ ЈОВАН
29. СТОЈАНОВСКИ МАША
30. ЋИРКОВИЋ ЛУКА
31. ЋУСТИЋ СТЕФАН

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: ИВОНА АЏИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•IV-2 СПИСАК УЧЕНИКА IV/2(М- 18 Ж- 14)

1. БАЦЕВ МАША
2. БОДИРОГА ЛУКА
3. ГРОЗДАНИЋ АЊА
4. ДРАГОЈЕВ ЈАНА
5. ДРАГУТИНОВИЋ МАТЕЈА
6. ЂОРЂЕВИЋ МИЛА
7. ЂУРИЋ МАРКО
8. ЖУНИЋ ТИЈАНА
9. ИЛИЋ АНДРИЈА
10. ЈАНКОСКИ МАРИЈА
11. JOВАНОВИЋ АНА
12. КОВАЧЕВИЋ ВУК
13. МАНЧИЋ МЛАДЕН
14. МАРКОВИЋ АНДРЕЈ
15. МИЛОВАНОВИЋ МИЛОШ
16. НИКОЛИЋ ЛУКА
17. ПАВКОВИЋ СТЕВАН
18. ПЕТАКОВИЋ МИЛИЦА
19. ПИШЧЕВИЋ МИХАИЛО
20. РАЈЕВИЋ МИА
21. РАКОВИЋ АЊА
22. САВИЋ БОЖИДАР
23. СТАМАТОВИЋ СТЕФАН
24. СТОЈАНОВИЋ КРИСТИНА
25. СТОЈАНОВИЋ МИЛИЦА
26. ТОТОШКОВИЋ МАРКО
27. ТОТОШКОВИЋ МАТЕЈА
28. ФИЛИПОВИЋ АНДРИЈА
29. ЦИЦМИЛ АЊА
30. ЦРНОМАРКОВИЋ ВУК
31. ШЕВИЋ ДАНИЛО
32. HELENA YE

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: ВЕСНА ВУКМАНОВИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА



•IV-3 СПИСАК УЧЕНИКА ОДЕЉЕЊА IV/3(М- 16 Ж- 18)

1. АЛИЗОТИ ЕРИК
2. АЛИЈА ВИКТОР
3. ВУЈАТОВИЋ ЖЕЉКО
4. ДЕДОВИЋ ЛАРА
5. ЂОШАН СОФИЈА
6. ЂИКИЋ ПЕТРА
7. ЂУКИЋ ФИЛИП
8. ИВАНОВИЋ АНЂЕЛА
9. ЈОКИЋ МАТЕЈА
10. ЈОКСИМОВИЋ НИНА
11. ЈУРЛИНА ПЕТАР
12. КРАИШНИК ТЕОДОРА
13. КРЊАЈА ОГЊЕН
14. ЛАЗАРЕВИЋ НИНА
15. ЛЕНЕР ПЕТРА
16. ЛИНТА ИВАН
17. ЛОВРЕНЧИЋ ЛАНА
18. МАНГОЛД НЕМАЊА
19. МАРКОВИЋ АНЂЕЛИЈА
20. ПАНТОВИЋ ЛУКА
21. ПЕТРОВИЋ ЂУРЂА
22. ПЕТРОВИЋ ДИМИТРИЈЕ
23. ПЕШИЋ МИЛИЦА
24. ПУШОЊА АНДРЕА (М)
25. РАЈЧЕВИЋ ВАСИЛИЈЕ
26. РАДОСАВЉЕВ ЈАНА
27. РУБЕЖИЋ ТИНА
28. СИМИЋ АЛЕКСА
29. СТАНКОВИЋ ВЕЉКО
30. ТОШИЋ УРОШ
31. ТРАЧ ЈОВАН
32. ЋЕРАНИЋ ПЕТАР
33. УРУКАЛО БОЈАНА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: МИЛЕНА ПОТКОЊАК

РАСПОРЕД ЧАСОВА




•V-1 (М- 14 Ж- 16)

1. БАЈИЋ ЈЕЛЕНА
2. БАЈИЋ МАША
3. БУНЕТА ЛУКА
4. ДАМЈАНОВИЋ ИВА
5. ДРАГУН ЈАНА
6. ДРОБЊАК ВАСИЛИЈЕ
7. ДУКИЋ АНА
8. ЖАРКОВИЋ УРОШ
9. ЈОВАНОВИЋ МИЛАН
10. ЈОКСИМОВИЋ САРА
11. КНЕЖЕВИЋ ХАНА
12. КОВАЧЕВИЋ СРЂАН
13. КРАМЕР ОГЊЕН
14. КРСТИЋ АЛЕКСАНДРА
15. ЛЕЛАС ЛЕНА
16. МАРКОВИЋ ЈАНА
17. МИЛНОВИЋ НЕМАЊА
18. ОВУКА МИЛИЦА
19. ОРЛОВИЋ РАТКО
20. ПЕШИЋ ВАСИЛИЈЕ
21. ПРЉЕВИЋ АНДРИЈА
22. РАКОВИЋ МИЛАН
23. РАНКОВИЋ КОСТА
24. СТАНОЈЕВИЋ АНАСТАСИЈА
25. СТЕВАНОВИЋ ДУШАН
26. СТЕФАНОВИЋ ДАРИЈА
27. СТОЈКОВИЋ НЕВЕНА
28. СТУПАР АНДРЕА
29. СУБОТИЋ МИЛА

30. ТОМИЋ ЛУКА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: БИЉАНА КОЛАЧЕК

РАСПОРЕД ЧАСОВА



•V-2 (М- 15 Ж- 17)

1. ВУКОБРАТОВИЋ ВУК
2. ВУЧКОВИЋ ЛАРА
3. ДАМЉАНОВИЋ ИВАНА
4. ДЕДОВИЋ АНДРИЈА
5. ЂУРИЧАНИН МАША
6. ЈЕЛИСАВАЦ АНА
7. ЈУКИЋ ВЛАДЕТА
8. КЛИПА АНЂЕЛА
9. МАНДИЋ ДУШАН
10. МИСИЋ ЛАЗАР
11. МОМЧИЛОВИЋ НОВАК
12. МРЂЕН МИЛИЦА
13. НЕСТОРОВИЋ МАТИЈА
14. НОВАКОВИЋ АНА
15. ПАВКОВИЋ ДРАГАН
16. ПЕКЕЧ ЛАВ
17. ПЕТКОВИЋ ЈОВАНА
18. ПЕТРОВИЋ АЊА
19. РАДИСАВЉЕВИЋ МАРИЈА
20. РЕЛИЋ ЈАНА
21. РЕЛИЋ ЛАЗАР
22. САНДИЋ ЛУКА
23. ТАРБУК АНА
24. ТЕОДОРОВИЋ АНЂЕЛА
25. ТРИПКОВИЋ МИА
26. ФАРКАШ ЛАЗАР
27. ФИЛИПОВИЋ НИКОЛА
28. ЋИРИЋ ФИЛИП
29. ЋУПИЋ АНЂЕЛА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: КАТАРИНА ПЕШИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА



•V-3 (М- 12 Ж- 15)

1. АРГИРОВИЋ МИЛИЦА
2. БОЖАНИЋ ЈОВАНА
3. БОШКОВИЋ СИНИША
4. ВЕЈИНОВИЋ ИВОНА
5. ВРАЊЕВАЦ НИКОЛИНА
6. ВУКОВИЋ ЈОВАНА
7. ВУКОВИЋ НИКОЛА
8. ДЕРЕТИЋ ЕЛЕНА
9. ДИНИЋ БОРИС
10. ЈЕШИЋ АНДРИЈА
11. ЛАЈШИЋ МИНА
12. ЛАЧАНИН ЛУКА
13. МАТИЋ МАРКО
14. МИЛАДИНОВИЋ ИВА
15. МИЛОЈКОВИЋ МАТЕЈА
16. МИЛОЈКОВИЋ МИА
17. МЕШИЋ ЗЛАТКО
18. МИЛУРОВИЋ ИВОНА
19. МИРКОВИЋ ЛУКА
20. ПОКРАЈАЦ АНДРИЈАНА
21. СИМОВИЋ ЗОЕ
22. СТАНИЋ ЈУЛИЈАНА
23. ТАДИЋ АНЂЕЛА
24. ТРИФУНОВИЋ ЈОВАН
25. ЦВЕЈИЋ СЛОБОДАН
26. ЧОНКИЋ ЈАНА
27. ШУША ВУК

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: МИЉАНА ИГЊАТОВИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА



•VI-1 (М- 15 Ж- 14)

1. АНИЧИЋ ЉИЉАНА
2. БОЖИЋ ЛУКА
3. БОШКОВИЋ САВА
4. БРУЈИЋ ДИНА
5. БУНЧИЋ ЛУКА
6. ВОЈНОВИЋ МИЛОШ
7. ВУЈНОВИЋ АЛЕКСА
8. ВРАНЕШЕВИЋ НЕМАЊА

9. ДОБРИЋ ЛЕНА
10. ДРАГИЋ МАША
11. ДРАГОВИЋ НИКОЛИНА
12. ДУМИЋ ПЕТАР
13. ЂЕКИЋ ДАВИД

14. ЖЕРАЈИЋ КОСТА
15. ИВАНОВИЋ КАТАРИНА

16. ЈАКИМОВ САРА
17. КОЈИЋ АЊА
18. КОЊЕВОДА ОГЊЕН
19. МАЉКОВИЋ ЈОВАНА
20. МАРКОВИЋ АЊА

21. МАЦУРА ЛАЗАР
22. ПОПОВИЋ ПЕТАР
23. РАИЧЕВИЋ ФИЛИП
24. САВИЋ ТАМАРА
25. СТАМЕНКОВИЋ СОФИЈА

26. СТОЈАНОВ СТЕВАН
27. ЋИРКОВИЋ СИМОНА
28. ФАКИЋ ДИНА
29. ЧВОРКОВ АЛЕКСАНДАР

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: САНЕЛА РАДОВАНОВИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА



•VI-2 (М- 14 Ж- 17)

1 AРСОВ РОБЕРТ
2 БЕКРИЋ МАРКО
3 БРАШЊЕВИЋ ВУК
4 БУРСАЋ УНА
5 ДУКИЋ ЂОРЂЕ
6 ЖИВАНОВИЋ ВЕЉКО
7 ЖИЖИЋ СОФИЈА
8 ЗОРИЋ МИЛА
9 ИВАНОВИЋ НИНА
10.ЈОВИЋЕВИЋ АЊА
11.ЈОЈИЋ МАРИЈА
12.КАЧАРЕВИЋ-АНЂЕЛКОВИЋ КРИСТИНА
13.КОРОЧАНСКАЈА МАРИНА
14.КРКОВИЋ АНА
15.МАРАН ДАРКО
16.МАРСЕНИЋ ИВАНА
17.МАРТИНОВИЋ АЛЕКСА
18.МИЛОСАВЉЕВИЋ АНЂЕЛА
19.МРЂЕН АНДРИЈА
20.НЕШКОВИЋ МАРИЈА
21.ПАВИЋ ФИЛИП
22.ПАНОВИЋ АНЂЕЛА
23.ПЕЈИЋ АНА
24.ПОСПИШИЛ ТАРА
25.РАМАДАНИ АЛЕК
26.РАНКОВИЋ ДУШАН
27.САНДИЋ УРОШ
28.САРИЋ АЛЕКСА
29.ТОМИЋ ТЕОДОРА
30.ТРАЧ ИВАН
31.ТРКУЉА ЈЕЛЕНА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: ДРАГИЦА РАДОВИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА



•VI-3 (М- 12 Ж- 11)

1 .БАБИЋ ДАРИО
2. БАБИЋ ЛАНА
3. БУКВИЋ МАРИЈА
4. ВЛАСТЕЛИЦА ДАРИЈА
5. ВУЈАТОВИЋ ВУК
6. ГЛИШОВИЋ МАША
7. ДИМИТРИЈЕВИЋ МАРИЈА
8. ДУТИНА БОЈАНА
9. ДУТИНА ДАНИЛО
10. ИЛИЈЕВ МАТЕЈА
11. ИЛИЋ ОГЊЕН
12. ЛАЗИЋ МИХАИЛО
13. МИЛАНОВИЋ ДУЊА
14. МЛАЂЕНОВИЋ СРЂАН
15. КАЛЕНДАРОВИЋ САРА
16. КОСТИЋ АНАСТАСИЈА
17. КРСТИЋ ЛЕНА
18. ПЕТРОВИЋ БЛАЖО
19. ПЕТРОВИЋ ДАРИО
20. ПЉАКИЋ КОНСТАНТИН

21. ПРВАНОВИЋ АНДРЕА
22. СТАНКОВИЋ ЈОВАНА
23. СТАНКОВИЋ СОФИЈА
24. СТОЈКОВИЋ КСЕНИЈА
25. СМИЉАНИЋ НЕМАЊА
26. ТАХИРОВИЋ ЛУКА
27. ТОПАЛОВИЋ УРОШ
28. ТЕСЛИЋ МАЈА
29. ШОШКИЋ УНА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: ЈАСМИНА РАДЕНКОВИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА



•VII-1 (М- 13 Ж- 19)

1. АРСЕНИЋ ТАМАРА
2. БАЋИЋ СОФИЈА
3. БЕАРА МАРИНА
4. БОЈАНИЋ АНЂЕЛА
5. ВАСИЛИЈЕВИЋ АНДРЕЈ
6. ГРГУРЕВ ТЕОДОРА
7. ГРУЈОВИЋ ДИМИТРИЈЕ
8. ДРАГОСЛАВИЋ МАРКО
9. ЂУРИЋ НИКОЛА
10. ЈАКИМОВ ТИЈАНА
11. ЈОВАНИЋ ДИМИТРИЈЕ
12. ЈОВАНОВИЋ ДОРОТЕЈА
13. КАРАДАРЕВИЋ ВЛАДИМИР
14. КОНЧАРЕВИЋ ВУКАШИН
15. КОНЧАРЕВИЋ ЂОРЂЕ
16. КРАМЕР ВУК
17. КРЕСОЈЕВИЋ ИСКРА
18. КРЊАЈА ДАМЈАНА
19. ЛУКИЋ АНДРЕА ЛЕА
20. МАТЕЈИЋ НАТАЛИЈА
21. МИЛОСАВЉЕВИЋ ЛУКА
22. ОБРЕНОВИЋ ТЕОДОРА
23. ОВУКА МАРИЈ
24. РИСТИЋ ЕЛЕНА
25. САВИЋ МИОДРАГ
26. СТОЈАНОВСКИ ЕЛЕНА
27. СУБОТИЋ ДУЊА
28. ТЕСЛИЋ ДИВНА
29. ТОМИЋ ЈОВАН
30. ТРАЈКОВИЋ ЛУКА
31. ЋИРИЋ ЗРНА

32.ШЕАТ АНАСТАСИЈА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: СРЕЋКО ТЕРИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА



•VII-2 (М- 16 Ж- 15)

1. АРГИРОВИЋ НИКОЛА
2. БЕКЕР МАТЕЈА
3. ВОЈКИЋ ЈОВАН
4. ГРБИЋ МАРИЈА
5. ЂУРИЋ ИВА
6. ЈЕЛИЧИЋ СТРАХИЊА
7. ЈОВАНОВИЋ АНЂЕЛА
8. ЈОЈИЋ МИЛОШ
9. ЈОСИПОВИЋ НАТАЛИЈА
10. КЕЦОЈЕВИЋ АНДРЕА
11. КОРОЧАНСКИЈ ЈУРИЈ
12 КРЊАЈА НЕВЕНА
13. МАРСЕНИЋ ТАМАРА
14. МИЛАШИНОВИЋ ТАРА
15. MИРКОВИЋ ЂОРЂЕ
16. НИКОЛИЋ МИЛЕНА
17. ОСМАНИ ДАМИР
18. ПАВКОВИЋ АЊА
19. ПАВЛОВИЋ СОФИЈА
20. ПЉЕВАЉЧИЋ АНДРЕЈ
21. РАДОЊИЋ ДИМИТРИЈЕ
22. РАДОЊИЋ ЛЕНКА
23. РАКИЋ НИКОЛИНА
24. РАНКОВИЋ ДУШАН
25. РАЧИЋ ВАСИЛИЈЕ
26. САМАРЏИЈА ДАНИЈЕЛ
27. СОЛОМУН НАТАША
28. СТАМЕНКОВИЋ НИКОЛА
29. ТАДИЋ НИКОЛА
30. ТОДОРОВИЋ ЛУКА
31. ШЕГРТ АНДРЕА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: МАРИНА ГАХОВАЦ

РАСПОРЕД ЧАСОВА



•VII-3 (М- 15 Ж- 19)

1. БАЈИЋ ДУШАН
2. БОШКОВИЋ ЕЛЕНА
3. БОШКОВИЋ СРЂАН
4. БУКВИЋ УРОШ
5. ВИШЊИЋ АНА
6. ДАМЊАНОВИЋ НЕВЕНА
7. ДРАГОСАВЉЕВИЋ ДАРИЈА
8. ДРАГОСАВЉЕВИЋ ДИЈАНА
9. ДЕРЕТИЋ ВУК
10. ДРЕНИЋ ЕМИЛИЈА
11. ГЛУШИЦА ВАСИЛИЈЕ
12. ЖЕРАЂАНИН ЛАЗАР
13. ЖЕРАЈИЋ ПАВЛЕ
14 ЈАЋИМОВИЋ МАТЕЈА
15. ЈОВАНОВИЋ МИНА
16. ЈОВАНОВИЋ УРОШ
17. КОМАДИНА ИВА
18. КОСТИЋ САРА
19. КРСТИЋ МАТЕЈА
20. ЛИНТА ВАЊА
21. МИЈАКОВАЦ ПАВЛЕ
22. МИЛЕНКОВИЋ ИСИДОРА
23. МИЛИЋ ЛУНА
24. МИТРОВИЋ ТАМАРА
25. НЕНАДОВ МИЛЕНА
26. ПАНТИЋ МИХАЈЛО
27. ПАВЛОВИЋ ЛАНА
28. ПАВКОВИЋ НИКОЛИНА
29. ПЛАВША САРА
30. РЕЉИЋ БОРИС МАРКО
31. САРШОН АЊА
32. СТАНКОВИЋ МИОДРАГ
33. ТОМИШИЋ ТИЈАНА
34. ТРБОЈЕВИЋ ПАВЛЕ

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: СВЕТЛАНА ВУЧЕТИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА



•VIII-1 (М- 13 Ж- 11)

1. АНИЧИЋ ВАСИЛИЈЕ
2. АНЂЕЛКОВИЋ МАРИЈА
3. БАЋИЋ ЂОРЂЕ
4. БОРЕНОВИЋ МАРКО
5. ВАСИЋ АНА-МАРИЈА
6. ВИДЕНОВ ИВА
7. ВУЈАНОВИЋ ВАЊА (Ж)
8. ВУЈНОВИЋ НИКОЛИНА
9. ГЛУШИЦА КАТАРИНА
10. ИЛИЋ АНАСТАСИЈА
11. ЈЕФТИЋ МИХАИЛО
12. КАДИЋ МИНА
13. КОСАНОВИЋ ЈОВАН
14. ЛУЧИЋ ПАВЛЕ
15. МАРЈАНОВИЋ ДЕЈАН
16. МИЛИЋ ISAAC
17. МЛАДЕНОВИЋ МАТЕЈА
18. МУТАВЏИЋ МИНА
19. НИКОЛОВ ТЕОДОРА
20. ПРЉЕВИЋ ВОЈИН
21. РАКОЊАЦ ЈАНКО
22. СЛОВИЋ МИЛОШ
23. ТОМИЋ ТЕОДОРА
24. ХОЈКА ФИЛИП

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: МИРЈАНА КИСЈЕЛИЦА

РАСПОРЕД ЧАСОВА



•VIII-2 (М- 10 Ж- 19)

1. БУЛАТОВИЋ ЛУКА
2. ВИДОЈЕВИЋ ВУКАШИН
3. ВУКОВИЋ ДАНИЈЕЛА
4. ВУКОВИЋ А. МАРИЈА
5. ГОЈКОВИЋ АНДРЕА
6. ЈАНКОСКИ МИХАИЛО
7. ЈОВАНОВИЋ ЛУКА
8. КЕЦОЈЕВИЋ МИЛОШ
9. МИЛЕНКОВИЋ ИЛИЈА
10. МИЛОВАНОВИЋ ТИЈАНА
11. НАЂ АЛЕКСАНДРА
12. НИКОЛИЋ НИКОЛА
13. ОСТОЈИЋ ФИЛИП
14. ПАЈЧИН НЕНАД
15. ПРОШИЋ АНА
16. РАКОВИЋ ЈОВАН
17. ТЕОДОРОВИЋ ЈОВАН
18. ТИРКОВИЋ АЛЕКСА
19. ТИРКОВИЋ АЛЕКСАНДАР
20. ХРИСТОВА ЛЕОНА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: ЈАСМИНКА СТОШИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА



•VIII-3 (М- 18 Ж- 9)

1. АНОКИЋ МИНА
2. БОШКОВИЋ ЛАЗАР
3. ВАСИЉЕВИЋ ЛАЗАР
4. ВРАЊЕШ ТИЈАНА
5. ВУКОВИЋ З. МАРИЈА
6. ГИОШЕВ НЕМАЊА
7. ДИЈАМАТОВИЋ МАРИНА
8. ДУТИНА МАРИЈА
9. ЂОРЂЕСКИ ПРЕДРАГ
10. ЈОСИПОВИЋ ТАДИЈА
11. КОСТИЋ МИХАЈЛО
12. МАЛБАША ЛУКА
13. МАРКОВИЋ БОЈАНА
14. МИЛОЈЕВИЋ НЕВЕН
15. МИЛОЈЕВИЋ ФИЛИП
16. ПЉАКИЋ АНТОНИЈЕ
17. РАКИЋ ЂОРЂЕ
18. РАДЕНОВИЋ УРОШ
19. РАНКОВИЋ ЛАЗАР
20. РИСТОВИЋ ЛУКА
21. РОДИЋ МАРКО
22. СТАНКОВИЋ МИЛИЦА
23. СТОЈАКОВИЋ ТОДОР
24. ФИЈАЛА УРОШ
25. ЦВЕЈИЋ БОРИС
26. ШАРАЦ МАЈА
27. ШАША БАРБАРА

ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА: СНЕЖАНА УСТИЋ

РАСПОРЕД ЧАСОВА



Бројно стање ученика у школској 2017/18. години можете погледати ОВДЕ

Поделите ову стану:
 

ОШ „Соња Маринковић“ - Израда:Кио д.о.о.